GOOGLE SNIPER

 

Google sniper - fenomén v tvorbe www stránok. Na Slovensku takmer neznámy. PREČO???

 

GOOGLE SNIPER - ZARÚČENÁ VYSOKÁ NÁVŠTEVNOŠŤ STRÁNKY

 

Poďme sa pozrieť čo je vlastne ten google sniper. Jedná sa o PROGRAM. Program google sniper ktorý vynašiel nejaký George Brown. Osobne ho samozrejme nepoznám. Už podľa názvu GOOGLE SNIPER vyplýva že je to niečo čo má zacieľovať výsledky hľadania vo vyhľadavači google na vaše webové stránky. Google sniper je vybudovaný na tvorbu www stránok. Na tvorbu www stránok, ktoré si neprečíta len váš kamaráť, váš stály zákazník... Vašu stránku si pozrie ten kto v živote o Vás nepočul. A nebude to jeden človek, ale 500 návštevníkov denne (v rámci SR) a samozrejme pokiaľ prezentujete www stránku v Anglickom jazyku tak 30 000 návštevníkov denne. Ten kto Vašu stránku absolútne nepozná. Ten kto o Vás počuje prvý krát v živote. Vďaka google sniper si Váš web pozrie ten, kto si do google napíše že chce kúpiť, čo ja viem, bižutériu. Vy tiež akože predávate bižutériu. Google sniper Vám Vytvorí stránku, ktorá predbehne všetkých predajcov bižutérie.

Ale samozrejme google sniper sa netýka len tých ktorí chcú zarábať na svojich stránkach či eshopoch. 

 

Ako pracuje Google sniper?

 

 

Úplne jednoducho. Jedná sa o prepracovaný program ktorý Vám od samého začiatku ukazuje ako písať web tak aby sa nezobrazoval "na 190 stránke v google" ale na prvom mieste na prvej stránke. Google sniper funguje na tabuľkovom štýle tvorby www stránky. Sám Vás naviguje krok za krokom čo máte napísať, čo treba prepísať, kde treba označiť, kde treba kliknúť, ako treba zmeniť kľúčové slovo, čím treba nahradiť kľúčové slovo, v ktorej vete treba kľúčové slovo použiť, kde treba dať odstavec, ako treba napísať kód pre google... Samozrejme že sa jedná o neuveriteľné množstvo informácií ktoré sa tu nedá popísať. Google sniper obsahuje totiž 8 plných DVD informácií vo video forme plus v textovej forme + čo je veľmi dôležité tzv. cms systém ktorý Vás bude navigovať krok za krokom ako, kde a prečo napísať aby ste boli na samom vrchu v google. Google sniper vám bude ukazovať ako "malému dieťaťu" čo treba urobiť, kde treba urobiť, prečo je teraz zlé použiť toto kľúčové slovo, čím ho treba nahradiť a mnoho viac.

 

Budete na prvom mieste v google. Predbehne Vás len ten kto si ZAPLATÍ Etarget, PPC reklamu... 

 

Google sniper vás bude vodiť za ruku a bude Vás učiť krok za krokom čo mate spraviť, kde mate kliknúť, čo máte vymazať, koľko PÍSMEN treba ešte napísať a kde treba napísať aby sme splnili dokonalý reťazec vyhovujúci prehliadaču google.

Google sniper a CLICKBANK

Ešte by som Vám chcel povedať niečo o nadnárodnom affiliate systéme CLICKBANK. A Ako úzko súvisi clickbank s google sniper. Naskýtava sa možnosť vysokých zárobkov. Google sniper zaručuje prve pozície v google, clickbank je svetový affiliate systém a keď si to zhrnieme do kopy... Ale presnejšie to rozoberiem tu.